13 mei, 2015

Fal

Bak bak ne çıkmış

Dedim sana kesin o bak falında bile çıktı. Ya OHÁÁ kızım bildiğin sensin bu bak bu da o uyuz kız arkandan nasıl yağdırıyor. Fal`a inan falsız da kalma dedim hep sana bak dediğime geleceksin bu çocuk seni aldatıyo. Evet gel gaza gel ayrıl bundan yani. Aynen bak burada kız, bir de esmer yani saçları kahve rengi. Sarı değil saçları ya kahve rengi bak aynen. Yani diyor ki kafayı yemedim ama yemeğe az kaldı o yüzden neyse halim çıksın falim.

Yazmadım çünkü yazamadım ama SS 2015 OHÁ koleksiyonu çok yakında #5!
Fal olayına hiç inanmam ama inanmak isterim. Genellikle insanlar `bak sallarım` dedikleri zaman bile bazen ağızlarından bal damlıyor bal moduna giriyorum. Salla n`olur salla, beni seviyor de bensiz olamıyor de at gitsin salla yani sonuçta hepsi kahvenin içinden geliyor yani ben bilmem. Kahvemin falına kim baksa hepsi doğrudur. Hepsine inanırım. İnanmıyorum der haddinden fazla inanırım. `Bak burada bir kız arkandan konuşuyor uzun boylu zayıf` dedikleri zaman direk aklımda ki kaltağı keserim `kesin o`.. `VALLA BİLLA O` derim. Çünkü inanıyor gibi oluyorum, gerçektir yani o BITCH benim arkamdan konuşuyor.
Kahve falı, tarot falı, astroloji, rüya yorumu, katina aşk falı hepsine inanma ama onlarsız da kalma ama ben inanırım. Rüyamda ne çıksa inanıyorum, astroloji ne derse aynı ben diyorum. AYNI AYNI. O çocuk benim olana kadar tüm fallara bakmam lazım. Kahve`yi yeniden içip çevirip o çocuk falımda çıkacak. O ÇOCUK BURAYA GELECEK.
Herzaman istemişimdir: ben İstanbul`a geldiğimde bir gün falcıya gidicem. Kime `var mı iyi bildiğin bir falcı?` diye sorduğumda `Biri var kızım isim bile söylüyor` dediler `OHA LAN NERDE?` diye soruyorum `Yok artık kadın yapmıyormuş` sonucunu veriyorlar. Allah vermesin ya belanızı. Ben napıyım yani hiç fal baktırmıyım mı, ölimmi napıyım? Gidemedim sonuçta. Hiç bir falcıya gidip de fal baktıramadım. Ünlülere bile sordum `Var mı bildiğiniz iyi falcı?` dedim, `Evet var valla Bebek`te bilmem ne teyzesi diye geçiyormuş, işte Adriana Lima`ya bile fal baktıran kadın` dedi. TAMAM. GİDECEM. Hala gidemedim çünkü maddi konudan `ulan nekadar ister bu kadın şimdi abartmasın` dedim gittim sonunda Kaahve falı diye bi uygulama indirdim. Artık kahvemin içinden resimleri çekip buna yolluyor yarım saat sonra göt kadar yorum geliyor. Artık bununla idare ediyorum, napıyım yani fakirim mi diyim napıyım. Hatta geçende arkadaşımla aynı yorum geldi, nasıl moralim bozuldu nasıl artık sen düşün.
Şimdi çalışıyorum derken patladım bi an. Sıkıldım daraldım valla bi değişiklik olsun dedim bilgisayarın ekranı yüzüme patlayacak estetisyen arıyacam para yok diye diye bi kızı aradım `Kızım şu internetten fal bakan kadının sitesi neydi` dedim. Binnaz abla dedi. `Aşk falı baksın bak bok bi durumdayım kimi seviyorum belli değil ama onunla evlenmek istiyorum o olsun yani o çıksın bak neye baktırıyım?` diye sordum, KATİNA AŞK FALI dedi. Dedim işte aşk bu. Benimki geliyor o da biliyor kalbimi yerden yere vuruyor. Bu aşk benim olacak o çocukla evlenecem. Tüm gazla gittim site`ye üye oldum, yedi tane kart açtırdım, ödemeyi de yaptım hatta sorumu da sordum `iki kişi var hangisi olacak yani kimle çıkacam?` dahada açık sözlü olamazdım yani dedim artık biri olsun. Nasıl mutluyum nasıl. Yarım saat sonra mail geliyor işte Şüşü hanım iki kişiden bahsetmişsiniz de bunların burcu ne dedi. `Çocuk 1, Çocuk 2` dedim gönderdim. Bu işi bunlar ciddiye alıyor diye düşündüm. Özel mail attıklarına göre bomba gibi yorum gelir artık bende gider evlenme teklifi eder evleniriz dedim. O değil yani evlenme teklifini bile ben edicem o derecede ciddiyim bu konuda. Her saniye sayfayı yeniliyorum böyle saniyesinde ne çıkacak diye. Oturduğum yerde bana fal bakılıyor dedim çok mutluyum. Bir saat sonra yorum geldi. Yedi dakikalık hayvan gibi yorumu bastı kadın işte hayatım değişecek bu yorumdan sonra evlenecem artık bekarlığa veda dedim `Şüşü hanım merhabalar, iki kişiden bahsetmişsiniz Çocuk 1 ve Çocuk 2` falan dedi. Sonra kadın bildiğin işte Çocuk 1 ile öyle mutlu da böyle mutlu da çok uyumlu, böyle uyumluluk hiç görülmedi, hep mutluluk, anca mutluluk, mutluluktan ölüyoz yani sen bir de bana sor, uzun ömürlü olacaksınız, rahat olacaksınızda bilmem ne işte bu dedim, bu adam benim adam başkasına yar olmam. Çocuk 2 dedi, işte ne bileyim uzun ömürlü olmaz bununla öyle düşünmüyor işte ciddi değil sen bunu salla Çocuk 1`e git diye gazladı beni. Yorum bitti nasıl mutluyum nasıl yani işte ben böyle severim dedim. Sonra bir an duraksadım. Bok diye yorum attım falcıya. Anlamadım? dedi. Bu çocuk 1 ay sonra evleniyo napıcaz şimdi dedim. Oooo sen merak etme kartlara göre yakın zamanda ayrılacaklar dedi çok mutsuz zaten. Havalara uçtum. O ÇOCUK BENİM OLACAK. Mutsuz olduğunu hep söylüyordu zaten de iki hafta sonra DÜĞÜNÜ VAR KİM KİMLE AYRILIYO KİMİ KANDIRIYON BİNNAZ YA BOK MUTSUZ????

Çocuk 2`yi direk salladım, duydum ki ciddi değilmişsin Allah belanı vermesin dedim hemen salladım bunu. Çocuk 1`e koştum yağdırdım ayrıl işte zaten ayrılacakmışsınız evlenelim falan Binnaz öyle dedi dedim asdjhgfkjhdag. Çok ciddiydim ama beni ciddiye almadı galiba. Harbiden ilk kez tam anlamıyla sevmiş olabilir miyim birini veya seni? Evlenmeyi bile göze aldım bana benzeyen birini buldum. Ruh öküzüm dedim de duydum ki düğünün varmış. Gideyim biraz İsmail YK dinliyeyim sonra uğruna bir kaç km yürüyeyim ağlıyım sonra yeniden fal baktırırım, evlendikten sonra ayrılırsın artık.

Bak bi ne çıkmış,
Şüheda Özyar


NOT: Sana en çok ben yakıştım.

Şu falıma biri baksın n`olur ne çıkmış?:Geen opmerkingen:

Een reactie posten